MINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów

MINA

Producent: Mina

MINA to firma rodzinna, która poprzez wrodzoną autentyczność łączy doświadczenie i rzemieślniczą wydajność z upodobaniem do designu, certyfikowaną jakością przemysłową i więzią z surowcem.

AISI 316L zawsze była podstawą rozwoju biznesu.

Dla MINA najlepszy materiał do zaoferowania kolekcji wysokiej klasy baterii, przeznaczonych do kuchni i łazienki, począwszy od przedmiotów i akcesoriów wykonanych w całości ze stali nierdzewnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek