MIMIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

MIMIC

Producent: Mimic

Mimic to idealna metamorfoza w dziedzinie mebli łazienkowych. Mimic daje swobodę twórcom przestrzeni, szanując i ułatwiając ich wybory estetyczne. Możliwe jest również tworzenie minimalistycznych i jednorodnych środowisk, bez nieciągłości i z niezrównaną elegancją, ponieważ cała kolekcja jest wykonana z laminowanej kamionki.

Poza estetyczną stroną Mimic prezentuje również równie wybitne właściwości techniczne. Odporność i trwałość to przymiotniki, które pomagają opisać gamę Mimic.

Mimic jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i faktur, o grubości 3,5 mm i 5,5 mm oraz w wykończeniach naturalnych, jedwabnych, błyszczących i polerowanych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek