MILANTOAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MILANTOAST

Producent: Milantoast

MILANTOAST to włoska firma specjalizująca się w profesjonalnym sprzęcie kuchennym, takim jak tostery i piekarniki. Od 1948 roku opracowują wysokiej jakości domowe, elektryczne urządzenia kuchenne do użytku profesjonalnego. Dzięki jakości i niezawodności naszych urządzeń Milantoast jest obecnie firmą międzynarodową, a produkty dostępne są w wielu krajach na całym świecie, doceniane przez światowej sławy projektantów.

Wartości MILANTOASTNajważniejszą wartością firmy są ludzie i pasja które wkładają w swoją pracę. Jednym z mocnych punktów firmy jest zespół dążący do tego samego celu i uczestniczący w rozwoju firmy, a także chęć nawiązania solidnego partnerstwa z dostawcami i klientami. Z tego powodu filozofia MILANTOAST opiera się na kilku prostych, ale fundamentalnych zasadach:

- projektowanie i produkcja wyłącznie we Włoszech, aby zapewnić bardziej bezpośrednią i ścisłą kontrolę

- poszanowanie wszystkich norm europejskich i poddanie każdego przedmiotu testowi przed wysyłką

- projektowanie i inżynieria stojąca za produkcją każdego nowego modelu, który jest następnie testowany w laboratorium i praktycznie weryfikowany przed wprowadzeniem na rynek przez ponad 70 lat

- Wsparcie klienta 360° przez naszych techników: od wyboru/projektu maszynę, od sugestii jak najlepszego wykorzystania, aż po serwis posprzedażowy

MILANTOAST: misja firmy Włochy słyną na całym świecie ze swoich kompetencji w branży spożywczej. W trosce o tradycję kulinarną MILANTOAST stawia i projektuje wysokiej jakości maszyny, oferujące zarówno zaawansowaną technologię i wydajność, jak i doskonały efekt gotowania, aby zagwarantować doskonałe pieczenie, gotowanie, chrupkość, złocenie do perfekcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek