MIKOMAX SMART OFFICE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

MIKOMAX SMART OFFICE

Producent: Mikomax Smart Office

Mikomax Smart Office to firma z ponad 27-letnim międzynarodowym doświadczeniem w dostosowywaniu powierzchni biurowych do organizacji. Jest ekspertem w tworzeniu nowoczesnych biur łączących wiedzę z zakresu produkcji mebli z własną koncepcją wykorzystania jej we współczesnym miejscu pracy. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki i kultury organizacyjnej swoich klientów oraz charakteru prowadzonej przez nich działalności i celów, jakie chcą osiągnąć.

Mikomax Smart Office jest jednym z wiodących producentów dostarczających rozwiązania akustyczne w postaci mobilnych kapsuł Hush, zaprojektowanych z myślą o różnorodnych zadaniach i potrzebach pracowników. Wśród rozwiązań Hush znajdują się kabiny do prowadzenia rozmów telefonicznych (Hush Phone), do prowadzenia spotkań dla 4 lub 2 osób (Hush Meet i Hush Meet S), sale konferencyjne mieszczące do 8-10 osób oraz miejsca do pracy indywidualnej wymagającej skupienia ( Cicha praca). Wspólną cechą produktów z linii Hush jest mobilność (posiadają własną podłogę, co pozwala na zmianę ich lokalizacji), bardzo dobrą izolację akustyczną, wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny design.

Poza nowoczesnym Hush budki akustyczne, bardzo bogata oferta produktów Mikomax Smart Office obejmuje również takie rozwiązania jak biurko Stand Up do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej, z ręcznym systemem regulacji wysokości, ścianki akustyczne SoniQ oraz ścianki Tree będące elementem małej architektury , mobilny system audytoryjny Ligo umożliwiający swobodną aranżację przestrzeni, a także wiele innych rozwiązań można znaleźć na stronie producenta.

Warto zauważyć, że projekt biurka Stand Up został doceniony i nagrodzony podczas międzynarodowych w konkursie Red Dot i otrzymał najwyższą nagrodę, jaką była Red Dot: Best of the Best Award for Product Design 2017, za wysoką jakość i przełomowy design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek