MIDUNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MIDUNY

Producent: Miduny

Miduny to rzemieślnicza marka mebli z siedzibą na Brooklynie, założona przez włoskiego architekta i projektanta produktów Alessandro Preda.

Meble do kolekcji Here and NowMiduny mają być piękne i ponadczasowe, a jednocześnie bardzo odpowiadać na wymagania współczesnych użytkowników .

Kultura. Wszystkie produkty są projektowane i prototypowane w warsztacie na Brooklynie. Następnie, we współpracy z mistrzami rzemieślniczymi we Włoszech, produkowane są małe partie. Te rodzinne warsztaty zazwyczaj mieszczą pod jednym dachem trzy pokolenia rzemieślników. Młodsze pokolenie zna się na technologii. Starsze pokolenie ma dogłębną znajomość tradycyjnych technik. Prace Miduny obejmują oba światy i łączą tradycję z innowacją, łącząc pomysłowość Brooklynu i włoskiego stylu, powszechnie kojarzonego z doskonałym designem, modą, motoryzacją i produktami luksusowymi.

Wyjątkowość. Każdy kawałek Miduny jest budowany i wykańczany ręcznie. Unikatowy numer seryjny jest wybity ręcznie na spodzie elementu.

Elastyczność. Tempo zmian w dzisiejszym świecie jest bezprecedensowe. Miduny przyjmuje tę zmianę i stara się projektować wysoce elastyczne meble. Na przykład większość mieszkań w kontekście miejskim jest zwarta. Rozmiar MiMi Table and Desk jest taki, że dobrze sprawdzi się jako biurko w ciągu dnia. Dzięki swojej lekkości i geometrii – z nogami umieszczonymi dyskretnie w rogach – może z łatwością zamienić się w stół jadalny dla 4 lub 6 osób. Co więcej, dzisiaj ludzie mają tendencję do częstego poruszania się. Zastosowany podczas produkcji system stolarki pozwala na dowolną częstotliwość montażu i demontażu elementów.

Modularność. Rozmiar naszej linii MiMi jest modułowy. Dwa stoły ustawione obok siebie tworzą konfigurację Square. Dwa stoły i biurka MiMi oraz kwadratowy stół MiMi tworzą kształt litery L. Geometria nóg jest taka, że dwie połączone razem wyglądają jak jedna, zmniejszając bałagan wizualny. Wycięcie u góry staje się elementem dekoracyjnym. Ostatecznie, ponieważ komputery stacjonarne stają się coraz rzadsze na rzecz lekkich urządzeń przenośnych, Miduny preferuje elastyczne projekty mebli, które można przekonfigurować od kapsuły do kształtu litery L, stołu konferencyjnego itp. Hiperspecyfika tradycyjnych biurek sprawia, że są one nieelastyczne i ograniczone. .

Możliwość montażu. Każdy produkt dostarczany jest do klienta wraz z zestawem montażowym: dzięki zastosowanemu podczas produkcji innowacyjnemu systemowi precyzyjnej stolarki montaż jest prosty i szybki.

Zrównoważony rozwój. System stolarki jest taki, że wszystkie nasze produkty mogą być wysyłane na płasko w indywidualnie zaprojektowanych opakowaniach, dzięki czemu transport jest bardziej wydajny. Wszystkie materiały pochodzą z certyfikowanych źródeł – na przykład drewno pochodzi z leśnictwa certyfikowanego przez FSC. Co więcej, wszystkie produkty mogą wytrzymać próbę czasu: możesz składać i demontować elementy tyle razy, ile potrzeba.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek