MGS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 210 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 210 elementów

MGS

Producent: MGS

Oprawy MGS ze stali nierdzewnej łączą włoski luksus i styl z innowacyjną precyzją szwajcarskiej inżynierii, tworząc smukłe sylwetki i proste kształty, które reprezentują idealną harmonię estetyki i technologii.

Od 1997 r. MGS obrabia najwyższej jakości materiały ze stali nierdzewnej w celu uzyskania eleganckiego , funkcjonalne projekty, które stają się standardem branżowym dla strukturalnej gracji i eleganckiej wydajności.

Oprawy MGS są tak piękne, jak trwałe, są wypolerowane do wyrafinowanego wykończenia, tworząc nowoczesne dzieła sztuki w miejsce tradycyjnej i zapomnianej armatury kuchennej i łazienkowej. Szwajcarskie zasady inżynieryjne zapewniają ultra-płynne działanie i niezrównaną niezawodność, podczas gdy włoski styl jest oczywisty w oprawach o nieskazitelnych fasadach.

Kolekcje kuchni i łazienek MGS zapewniają szereg nieskazitelnych stylów i najnowocześniejszych projektów, idealnych do podkreślenia piękna i spokoju najbardziej ekskluzywne domy na świecie.

MGS to włoska firma produkcyjna zlokalizowana w Gravellona Toce, godzinę jazdy od międzynarodowego lotniska Mediolan-Malpensa. MGS należy do COPAMA SA szwajcarskiej Co. założonej w Lugano w 1978 roku

Stainless Steel Timeless Pieces W 1997 roku firma MGS zdecydowała się produkować wysokiej jakości baterie, aby dotrzeć do tych konsumentów, którzy chcą wyrazić swój smak wśród produktów najwyższej jakości dostępnych na rynku. Aby osiągnąć doskonałe wyniki i ekskluzywne produkty, zdaliśmy sobie sprawę, że konieczne jest dokonanie fundamentalnej zmiany w stosunku do mosiądzu chromowanego, tradycyjnie stosowanego w tej branży

standardem była stal nierdzewna.

Pomimo poważnych trudności w obróbce i wysokich kosztów tego szlachetnego metal, MGS nie ustawało w wysiłkach, aby wyprodukować wyjątkowe, jeśli nie wyjątkowe baterie, które można by umieścić wśród najbardziej prestiżowych dostępnych. Wreszcie, w 2001 roku firma rozpoczęła produkcję modelu UNICO, ciesząc się szacunkiem ze strony czołowych graczy rynkowych, którzy generalnie porównywali nasz produkt do Rolls Royce ze świata motoryzacji.

Najlepsze procesy obróbki są stosowane do każdej części, aby zapewnić ultra-płynne działanie i niezrównaną niezawodność. Ostatni szlif nadają eksperci polerujący, którzy ręcznie wykańczają każdą pojedynczą część na nieskazitelny połysk.

Asortyment produktów jest z roku na rok poszerzany o nowe modele do kuchni i łazienki: w szczególności termostatyczne baterie prysznicowe i akcesoria łazienkowe. ukierunkowana na kolekcję potwierdziła silną tożsamość marki, na której firma się skupiła. Przyczynia się do tego, że baterie są pragnieniem najbardziej ekskluzywnych domów na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek