MEURAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MEURAL

Producent: Meural

Firma Meural została założona w sierpniu 2014 roku przez przyjaciół Vladimira Vukicevica i Jerry'ego Hu, imigrantów pierwszego pokolenia, którzy poznali się na NYU podczas pierwszego roku studiów. Przed założeniem Meurala Vlad był współzałożycielem i dyrektorem technicznym RocketHub, wiodącej platformy crowdfundingowej, która wspierała artystów. Jerry był menedżerem produktu we FreshDirect i byłym docentem w Muzeach Sztuk Pięknych w San Francisco. Po zbudowaniu małego zespołu pełnych pasji ekspertów, Meural wywodzi się z kolektywu artystów z Lower East Side, pozyskując opinie prosto od artystów. Pierwszy rok poświęcono na prace badawczo-rozwojowe: opracowanie odpowiedniego wyświetlacza, zbudowanie czujnika światła otoczenia, sterowanie gestami i zaprojektowanie ramek. Od tego czasu nieustannie pytamy naszych użytkowników, co możemy zrobić lepiej i działamy zgodnie z tym. Pomogło nam to wyrzeźbić naszą kolekcję sztuki — a także fizyczny produkt. Naszym celem jest demokratyzacja sztuki. Wierzymy, że sztuka jest dla każdego i jesteśmy oddani wprowadzaniu jej do domów o różnych kształtach i rozmiarach. Aby to zrobić, łączymy to, co najlepsze w sztuce, technologii i designie, aby tworzyć produkty, które sprawiają, że coś czujemy. Dbamy o to, aby artyści byli odpowiednio wynagradzani i wspieramy ich na każdym etapie ich kariery. Meural Powered by NETGEAR zmienia sposób, w jaki cieszymy się i odkrywamy światową sztukę, przekształcając ją w realistyczne wrażenia cyfrowe, które wzbogacą Twój dom, oświecą Twoje zainteresowania i zainspirują Twoich gości. Nasza opatentowana technologia TrueArt zapewnia realistyczną sztukę pod każdym kątem, dzięki czemu Meural Canvas II jest samo w sobie arcydziełem. Wewnątrz i na zewnątrz nie przeoczono żadnego szczegółu. Innowacyjna technologia i rzemieślniczy design łączą się, tworząc niepowtarzalne doznania artystyczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek