METRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


METRA

Producent: Metra

METRA jest wiodącą firmą w sektorze aluminium i wytłaczania aluminium, oferującą wzornictwo i technologię na światowym poziomie dzięki szerokiej gamie produktów, które promuje. Okna i drzwi przesuwne i rozwierne, ściany osłonowe, żaluzje i żaluzje to tylko niektóre z produktów, które znajdują się w ofercie zastosowań budowlanych METRA. METRA została założona we Włoszech w 1962 roku przez grupę dalekowzrocznych i wytrwałych przedsiębiorców z wyjątkową wizją. Obecnie Grupa zatrudnia ponad 800 pracowników i ponad 5000 firm partnerskich w wyniku ciągłego rozwoju i procesu ekspansji międzynarodowej. We Włoszech znajdują się 3 budynki produkcyjne, 4 centra logistyczne i ponad 40 centrów dystrybucji, w tym handlowcy i detaliści, wszystkie kierowane przez centralę w Brescii. Metra jest obecnie obecna w Europie i na całym świecie dzięki sieci handlowej i dystrybucyjnej, która jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty i usługi na rynku międzynarodowym poprzez bazy w Kanadzie (produkcja), Austrii, Polsce i Rumunii (wykończenia i dystrybucja) . „Rozpowszechnianie kultury i zastosowań aluminium na całym świecie”… ogromna i pełna wyzwań misja bezpośrednio powiązana i poparta nieustanną projekcją w przyszłość, w której METRA jest ukierunkowana na ciągły rozwój i realizację projektów w pełnej współpracy z ich klientami i instytucjami, Organizacje badawcze, jednostki certyfikujące i uniwersytety.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek