METALGLAS BONOMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

METALGLAS BONOMI

Producent: Metalglas Bonomi

Metalglas to wiodąca firma w branży obróbki metali, która oferuje swoim klientom szeroką gamę półfabrykatów do systemów szkła hartowanego: akcesoria do elementów przesuwnych, zawiasy i zamki, klamki i pochwyty, balustrady szklane i systemy zadaszeń, kabiny prysznicowe

Produkty Metalglas charakteryzują się funkcjonalnością i designem, nadają wartości i elegancji domom, biurom i przestrzeniom publicznym. Założona w 1925 roku przez rodzinę Bonomi, firma narodziła się w przedsiębiorczej i produkcyjnej dzielnicy Lumezzane, w prowincji Brescia, znanej na całym świecie z obróbki metali.

Z biegiem lat ciągły rozwój technologii, nieustanna dbałość o design oraz poszukiwanie nowych rozwiązań, uczyniło Metalglas jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w produkcji systemów do szkła hartowanego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek