METALFIRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

METALFIRE

Producent: Metalfire

Belgijski producent Metalfire od kilku lat projektuje i produkuje wysokiej jakości kominki otwarte i zamknięte, oferując wyjątkową gamę ponad 100 urządzeń.

Cechą charakterystyczną kolekcji Metalfire jest inspirujący design, który wpłynął na cały kominek rynku od kilku lat. W przeciwieństwie do innych marek, kominek Metalfire projektowany jest z myślą o estetyce, poszukiwaniu piękna oraz zamiłowaniu do jedności i spokoju w architekturze całego domu i wnętrza. Projekt i technologia są zawsze w centrum koncepcji kominków. Dlatego wszystkie nasze kominki są zaprojektowane z połączeniem eleganckiego wzornictwa i cech technicznych, które są zgodne z dzisiejszymi i przyszłymi standardami. Ze względu na swoje upodobanie do czystych detali, prostoty materiałów i eleganckiego stylu, kreacje Metalfire są przede wszystkim produktami wzorniczymi, zarówno w szerokim asortymencie standardowym, jak i oczywiście w niezliczonych możliwościach opcji i niestandardowej pracy. Dzięki temu powstaje produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, każdą ścianę i każdy mebel. Dzięki wszechstronnym opcjom niestandardowym, obramowaniu i dobudówkom, kominek zyskuje osobisty podpis architekta lub projektanta wnętrz, subtelnie dopełniając projekt wnętrza jako całości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek