METAL&WOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

METAL&WOOD

Producent: Metal&Wood

W ciągu ostatniej dekady firma metal&wood stworzyła wyróżniającą się kolekcję mebli minimalistycznych, funkcjonalnych i wysokiej jakości. Produkty Metal&wood starają się integrować poprzez materiały, linie i kształty z miejscem, w którym zostaną umieszczone, czy to prywatna rezydencja, hotel, klub, czy nowa przestrzeń konceptualna. Każdy z elementów metal&wood jest dopracowany do zdecydowanej, wysokiej jakości dzięki głębokiemu wykończeniu drewna, połączeniu prostej starej i sprawdzonej techniki z nowoczesnymi, dzięki czemu wyróżnia się wyjątkową estetyką rękodzieła. Wierzą w design, którym należy się cieszyć przez całe życie.

Proces twórczy z metal&woods

Każdy mebel jest dopracowywany do perfekcji i udoskonalany, aż będzie gotowy do dołączenia do kolekcji. Pomysły na produkt są początkowo rysowane ręcznie, a następnie modelowane bezpośrednio w warsztacie. W pierwszej fazie stosowane jest podejście praktyczne: proces twórczy nie ogranicza się zatem tylko do tworzenia prototypów i renderowania, ale jest momentem eksperymentowania zawsze w ruchu, w ciągłej ewolucji.

materiały metalowe i drewniane

tradycyjne wykończenie drewna to wykończenie olejne głęboko zakorzenione w drewnie. W zależności od drewna i przeznaczenia, każdy element przechodzi siedmioetapowy proces olejowania i polerowania, który jest wyjątkowy. W miarę dojrzewania litego drewna każdy element nabiera z czasem niepowtarzalnego charakteru. Cały metal jest ręcznie gięty, spawany warsztatowo, szlifowany lub polerowany, ręcznie piłowany i zawsze wolny od kitu. Wykończenie stalowe jest malowane proszkowo lub lakierowane bezbarwnym lakierem motocyklowym. Dostępna jest również szeroka gama metali i wykończeń, takich jak stal nierdzewna, miedź lub mosiądz, w zależności od integralności strukturalnej przedmiotu i metalu, który ma być użyty.

indywidualne rozwiązania dla metalu i drewna

Firma metal&wood jest również szczególnie zadowolona z jednorazowej pracy wykonanie na zamówienie lub projekty na zamówienie, zgodnie z ich charakterystyczną innowacyjnością. Oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo służy do badania różnych materiałów, pomiarów i ustawień z klientem. Firma nieustannie pracuje również nad ich projektami, dostosowując je do różnych form i kształtów oraz przekształcając je w nowe przestrzenie. Uważają, że dobry mebel powinien pasować do zajmowanej przestrzeni, gdy staje się swoim własnym antykiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek