MENTEMANO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

MENTEMANO

Producent: Mentemano

Mentemano to mieszcząca się w Mediolanie firma produkująca meble i akcesoria meblowe stworzone przez architekta Gisondę. Jest to projekt, który ma na celu rozwinięcie własnego myślenia projektowego z jednym wspólnym wątkiem mającym na celu poprawę jakości, dbałości o szczegóły i materiały.

Również kierunek artystyczny, powierzony architektowi Gisonda, ma na celu wzmocnienie koncepcji globalnego projekt gwarantujący estetykę i funkcjonalność produktom, które wzajemnie na siebie oddziałują.

Cała produkcja odbywa się we Włoszech, w okolicach Mediolanu, z wykorzystaniem ogromnego potencjału znanych rzemieślników i pracowników przemysłowych oraz wyrażających cechy historyczno-projektowe terytorium.

Koncepcja

Produkty Mentemano, o silnym i łatwo rozpoznawalnym charakterze, wyrażane są poprzez minimalistyczne linie z dużą dbałością o szczegóły, wykończenia i materiały.

Ciągłe badania mające na celu eksperymentowanie prowadzą do unii różnych materiałów dla każdego mebla, podkreślając jego estetykę i funkcjonalność.

Realizacja produktów celowo powierzona jest pracownikom rzemieślniczym i przemysłowym Region Lombardia, który w każdym produkcie gwarantuje jakość i niepowtarzalność Made in Italy.

Uważne na trendy meble mają własną tożsamość, która trwa z upływem czasu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek