MEMEDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 121 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 121 elementów

MEMEDESIGN

Producent: Memedesign

MEMEDESIGN to młoda i dynamiczna włoska firma z siedzibą w Rimini, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji kolorowych przedmiotów wyposażenia wnętrz i wyposażenia wnętrz.

Głównym celem jest tworzenie przedmiotów użytkowych codziennego użytku, ale zaprojektowanych z tak dużą kreatywnością, aby zadziwiać, bawić i być protagonistami przestrzeni, w którą się znajdują.

PRZYDATNE, MODNE I NIGDY BANALNE: to filozofia firmy na trudnym rynku czasem pozbawionym pomysłów.

Nowoczesny i współczesny design, poprzez miękkie i kręte kształty, czasem nawet uwodzicielski, który bardzo dobrze pasuje do wszystkich stylów życia, przykuł uwagę włoskich i zagranicznych klientów, mediów i influencerów.

Styl minimalistyczny, bez ekscesów, ale z obsesyjną dbałością o szczegóły i koniecznością bez krawędzi lub widoczne śruby. Całkowite MADEINITALY, zarówno pod względem planowania, jak i projektowania, wykonane z miłością, pasją i fachowością.

Wesoły i miły duch typowy dla regionu pochodzenia uwidacznia się poprzez kolor, dominujący motyw całej kolekcji, do wyboru spośród żywa i bogata gama 15 kolorów, stale aktualizowana co roku w oparciu o trendy w modzie.

Oprócz wzornictwa i jakości MEMEDESIGN różni się od konkurencji 4 cechami:

- Dostawa każdego produktu w 15 dni

- Brak minimalnego zamówienia

- Duża ilość kolorów

- Indywidualne projekty i kontrakt

Głównym bohaterem jest zawsze kolorowy metal wraz z innymi innowacyjnymi materiałami, takimi jak wysokowydajne włókna i lekki beton.

Ponadto MEMEDESIGN chce dać przestrzeń innowacyjnym pomysłom i pasjom młodych projektantów, którzy dzięki multi- powołanie kulturowe

nazwa MEME pochodzi od Memetyki, nowoczesnej nauki badającej „memy”, jednostkę miary idei w społeczeństwie. Dlatego też w nazwie wpisana jest misja firmy, innowacyjna idea, że sztywne materiały można giąć, tworząc radosny i ładny produkt, odpowiedni dla osób w różnym wieku i w różnym stylu. Drugim celem jest fuzja, łączenie różnych materiałów w celu stworzenia niezwykłych i niepowtarzalnych połączeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek