MEGIUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów

MEGIUS

Producent: Megius

Kiedy ponad 30 lat włoskiego know-how w meblach łazienkowych spotyka się z intuicją biznesmena urodzonego i wychowanego w tej dziedzinie, wyzwalają się szczególne energie, które doprowadziły do rozwoju całego systemu.

Założony w 1976 roku przez przedsiębiorców Veneto, w 2012 roku grupa Megius została przejęta przez grupę Mend Davide Venturato.

W grupie Megius integruje się nawzajem, jak również Megius spa, które działa bezpośrednio na rynku pryszniców, La doccia srl zajmująca się produkcją szkła oraz Alutecnik srl dla aluminiowego pręta, optymalizując w ten sposób proces produkcji oraz zapewniając najwyższą jakość materiałów i wykonania. Umiejętne połączenie kunsztu i zarządzania wydajnością, zamiłowania do pięknych rzeczy i ducha innowacyjności, planowania strategicznego i wiedzy rynkowej, które firma wpaja teraz w każdy projekt rozwojowy, który musi spełniać potrzeby i pragnienia klientów, projektantów i użytkowników końcowych oraz oferować dzień z dnia na dzień osobiste i oryginalne odpowiedzi w zakresie produktów i usług.

Na przestrzeni lat grupa Megius wyrażała zmiany gustu i stylu w strefie prysznicowej, przewidując trendy dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, które dziś wpisują się w kulturę projektowania i eksplodują w całej swojej istocie, znaczenie nazwy Megius, a mianowicie „Wiele emocji rośnie w wyjątkowych przestrzeniach”, aby nadać „styl każdej emocji”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek