MEDULUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

MEDULUM

Producent: Medulum

Medulum to nowa marka mebli, która w pełni wykorzystuje 40-letnie doświadczenie warsztatu stolarskiego Zanchettin w Meolo, Veince.

Teren laguny weneckiej jest jej kluczową inspiracją: Medulum to łacińska nazwa ulubionej drogi wodnej przez weneckiej arystokracji za podróżowanie z Wenecji do letnich rezydencji

Medulum projektuje i wytwarza meble i akcesoria, poszukując i eksperymentując z nowymi językami we współpracy z architektami i projektantami, z kunsztem typowym dla produkcji rzemieślniczych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek