MEAVO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

MEAVO

Producent: Meavo

Meavo to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą biurowych budek telefonicznych w celu poprawy samopoczucia, poufności i produktywności pracowników w biurach typu open space. Meavo zostało uruchomione w 2017 roku po stwierdzeniu, że istniejące na rynku rozwiązania są albo zbyt drogie, albo nieodpowiednie. Celem Meavo było zaoferowanie opłacalnej alternatywy bez ustępstw pod względem jakości i parametrów akustycznych naszych produktów.

Dzisiaj Meavo oferuje pełną gamę budek telefonicznych dostosowanych do wszystkich zastosowań, indywidualnych (model Soho), twarz (model Camden 2-osobowy) lub zbiorowa (model Camden 4-osobowy). Budki telefoniczne Meavo zostały zaprojektowane tak, aby dotrzymać trzech obietnic:

- Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny dla budek z całym komfortem łączności (wtyczki USB, bezprzewodowa ładowarka do telefonu itp.), akustyką (redukcja dźwięku o 31 dB) i estetyką

- Bezkonkurencyjny poziom personalizacji (+1000 kolorów dostępnych bez dodatkowych opłat).

- Ekologiczna produkcja (+800 plastikowych butelek z recyklingu używanych w każdym stoisku).

Poza jakością produktów, Meavo szczyci się nienaganny poziom usług, którego celem jest umożliwienie klientom szybkiego korzystania z budek telefonicznych bez najmniejszych ograniczeń logistycznych. Ekipy Meavo bezpłatnie dostarczają i instalują kabiny bezpośrednio w siedzibie klienta, a opuszczają teren dopiero po przygotowaniu kabin do użytku i odzyskaniu opakowań.

Meavo ma teraz lokalnych przedstawicieli na trzech największych rynkach europejskich (Wielka Brytania, Niemcy i Francja) i wysyła swoje stoiska na cały kontynent. Dziesiątki salonów witają odwiedzających w kilku krajach. Jeśli chcieliby Państwo osobiście zobaczyć stoiska, prosimy o kontakt z obsługą Meavo. W pobliżu na pewno będzie showroom!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek