MDF ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 229 elementów

MDF ITALIA

Producent: MDF Italia

MDF Italia z siedzibą w Mediolanie specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli oraz akcesoriów. Firma MDF Italia została założona z dynamiczną wizją biznesową skupiającą się na centralnej roli designu i wspólnych wartościach łączących projektantów tworzących produkty MDF. Sukces firmy opiera się na umiejętności interpretacji i reprezentowania kultury swojej epoki. W rzeczywistości MDF Italia była w stanie przechwytywać trendy, dyktując strategie, a nie tylko podążając za nimi. To pozwoliło MDF Italia idealnie dostosować się do transformacji i ewolucji gustów konsumentów, odzwierciedlając zmiany w stylu życia i współczesne potrzeby.

MDF Italia zwraca uwagę na przestrzenie przeznaczone do zabawy, charakteryzując sofy i fotele eleganckim i wszechstronnym wzornictwem. Jednym z kluczy do podejścia MDF Italia jest możliwość dostosowania jej produktów do różnorodnych potrzeb mieszkaniowych przestrzeni mieszkalnych, biur, salonów i części wspólnych restauracji i luksusowych hoteli.

Jak rodzi się mebel MDF ItaliaStyl to, co charakteryzuje stoły i krzesła MDF Italia, wywodzi się z mądrego łączenia różnych umiejętności. Świetna praca zespołowa łączy różne, ale równoległe osobistości zawodowe, takie jak uznani projektanci wnętrz, architekci i projektanci przemysłowi, którzy współpracują z działem projektowym firmy. Ponieważ wszystkie projekty wyrastają z szeregu wspólnych wartości, tożsamość mebli i akcesoriów meblowych MDF Italia jest w pełni spójna. Te wartości to prostota rozumiana jako poszukiwanie tego, co istotne, lekkość, przenikanie się znaku i formy, równowaga pomiędzy istniejącą przestrzenią a funkcjonalnością każdego elementu wyposażenia i akcesoriów. Produkty MDF nie rodzą się w odosobnieniu, ale mają za zadanie przemienić każdą pracę w przedmiot do życia i codziennego użytku

dzięki temu są wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne

wysoki stopień innowacyjności osiągnięty poprzez ciągłe badania materiałów oraz łączenie tradycyjnych surowców, takich jak lite drewno, z rozwiązaniami technologicznymi, które wzmacniają ich funkcjonalność. Pomaga to utrzymać standardy jakości na najwyższym poziomie i przekłada się na meble i dodatki, które stanowią idealne połączenie formy i koloru, które wzbogaca każdą przestrzeń życiową.

Sofy i fotele MDF Italia mają podstawowe, czasami geometryczne linie i kompaktowe bryły, które są rygorystyczne i jednocześnie zapraszając. Wyjątkową cechą sof i foteli firmy jest drobiazgowa dbałość o szczegóły, od samego przeszycia po tkaniny starannie dobrane tak, aby tworzyły przyjemne kontrasty. Linie sof i foteli obejmują szereg sof modułowych, oferujących liczne konfiguracje, aby zaspokoić potrzeby współczesnego świata, dostosowując się do różnych i ewoluujących stylów życia.

MDF Italia: design dla współczesnego życiaProjektowane meble MDF Italia charakteryzują się modułowością i wszechstronnością, szczególnie widoczne w systemach, które dzięki swojej elastyczności pozwalają na nieskończone kompozycje. Na przykład wersje 3.0 i 42 regałów Minima można przestawiać z niezwykłą łatwością, dostosowując się idealnie do zmieniających się potrzeb każdego gospodarstwa domowego. Ze względu na swoją modułowość i uniwersalność meble MDF charakteryzują się również niezwykłą lekkością. Czynniki te przyczyniają się do stworzenia bardzo rozpoznawalnego stylu, którego podstawowymi elementami są użyteczność i liniowość. Podejście to znajduje również odzwierciedlenie w modułowych regałach i regałach firmy, które starają się rozwijać koncepcję projektowania, łącząc oddziaływanie emocjonalne z niezwykłą prostotą użytkowania.

Misją MDF Italia jest przyczynienie się do stworzenia prawdziwie oryginalnego wystroju wnętrz, który nigdy nie dominuje ponad normami wydajności, które są podstawą pracy zespołu badawczo-rozwojowego firmy. Potrzeby sektora kontraktowego, w którym MDF Italia odgrywa ważną rolę, znajdują odpowiedzi w ciągłej pracy zespołu ds. innowacji mediolańskiej firmy. Dlatego funkcjonalność, rozumiana również jako eliminacja zbędnych, jest cechą wyróżniającą wszystkie linie MDF Italia, od tradycyjnych mebli z litego drewna, odpowiednich do eleganckich i formalnych wnętrz, po najnowocześniejsze meble metalowe lub plastikowe, idealne do współczesnego życia. lub przestrzeni roboczej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek