MD HOUSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

MD HOUSE

Producent: MD House

MD House oferuje koncepcję wzorniczą inspirowaną podstawowym pięknem, harmonijnymi liniami i kolorami, wysokiej jakości okleiną drewnianą, lakierami matowymi i błyszczącymi oraz nienagannymi wykończeniami z detalami w stylu rzemieślniczym, takimi jak drzwi szafy z panelami z pustego rdzenia. Każdy proces produkcyjny jest realizowany wewnętrznie przez firmę, która uwielbia szerzyć kulturę włoskiego designu i know-how.

W teraźniejszości charakteryzującej się globalizacją i rewolucją cyfrową ludzie muszą dostosowywać się do ciągle zmieniających się, czasem nieprzewidywalnych scenariuszy . Każdy z nas poszukuje punktu równowagi, przyjaznej i uspokajającej przestrzeni dla duszy i zmysłów, a jednocześnie dynamicznej i lekkiej, aby łatwo się dopasowywać do zmian.

MD House projektuje przestrzenie wielofunkcyjne wykorzystując meble tak, jakby były one były architekturą, poszukuje technologicznej doskonałości, umiejętnie wykorzystuje materiały i wykończenia do tworzenia alchemii o wysokiej intensywności emocjonalnej. W naszej głowie przestrzeń domowa nie ukazuje się, lecz ewokuje, niczym synestezja. Synestezja istnienia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek