MAZANLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MAZANLI

Producent: Mazanli

Firma MAZANLI została założona w 2016 roku przez Suleymana Manzanli. Suleyman na próżno szukał metalowego łóżka, które łączy minimalistyczny design z purystycznym stylem i industrialnym charakterem. Jego poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem, więc postanowił sam zespawać swoje wymarzone łóżko. Urodził się "ION - The Wanderer".

Odzew, jaki Suleyman otrzymał za swoje własnoręcznie wykonane łóżko, był niesamowity. Początkowo przyjaciele i rodzina też chcieli „takiego łóżka”. Potem, po opublikowaniu zdjęć w mediach społecznościowych, magazyny i blogi internetowe w Europie dowiedziały się o tym i zrelacjonowały to.

W wyniku tego napłynęły pierwsze prośby i zamówienia z całego świata. Nastąpiła współpraca z firmami produkcyjnymi, takimi jak Constantin-Film up, Opera Paryska czy Atelierhaus Lobe Block znanego architekta Arno Brandlhubera.

Panta rhei - wszystko się zmienia i nic nie pozostaje w miejscu. przeniosła się do starego magazynu na północy Berlina i od tego czasu nieprzerwanie rozwija gamę produktów.

Dziś oprócz łóżka ION, od którego wszystko się zaczęło, oferta MAZANLI obejmuje różne stoły i stoliki boczne, siedziska i półki, a także różne produkty na zamówienie.

Wszystkie nasze produkty są wykonane z miłością i kunsztem, a przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju środowiska. Dlatego większość naszych produktów jest wykonana ze stali. Oprócz nieskończonej różnorodności konstrukcji oferuje trwałość, możliwość recyklingu w 100% oraz solidność, praktyczność i trwałość. Ogromne znaczenie ma również unikanie plastiku. Dlatego dostarczamy nasze produkty od określonego rozmiaru w szytych na miarę i wielokrotnego użytku workach jutowych.

Nasze logo pokazuje nasze wyobrażenie o funkcjonalności. Widziany od lewej do prawej przedstawia ramę łóżka, materac i Ciebie. Linie równoległe, proporcjonalność, kąty prostokątne - Manzan.li

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek