MATCHA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MATCHA

Producent: Matcha

Założona w 2004 roku przez Shogoro Uemura, Iyashi Dôme zrodziła się z prostej zasady: aby zaspokoić prawdziwą potrzebę dobrego samopoczucia i głębokiego przywrócenia równowagi ciała dzięki japońskiej saunie.

Iyashi Dôme to urządzenie do leczenia długiej podczerwieni przeznaczona dla profesjonalistów zajmujących się dobrym samopoczuciem, estetyką i zdrowiem od ponad 15 lat!

Wywodząca się z japońskiej zaawansowanej technologii, terapia podczerwienią Iyashi Dôme jest wolną od ryzyka, miękką i potężną techniką, pozwalającą ciału znacznie podnieść temperaturę w celu działania na detoksykację, odchudzanie, sen, starzenie się skóry, przygotowanie i regenerację mięśni oraz relaks.

W Japonii istnieje odwieczna praktyka detoksykacji organizmu zwana „Suna Ryoho”, szczególnie w regionie południowym z Ibusuki. Od ponad 300 lat Japończycy biorą tradycyjne kąpiele w gorącym piasku, zakopując się w piasku niektórych naturalnych gorących źródeł. Ta forma terapii eliminuje toksyczne gromadzenie się potu i oczyszcza organizm. W tych wyjątkowych miejscach ziemia oddaje ciepło warstwie piasku otaczającej zanurzone ciało, nadając mu cenne właściwości.

To naturalne źródło promieniowania dalekiej podczerwieni zainspirowało założyciela, który zastanawiał się, w jaki sposób może przywrócić tę tradycję do Europy w najprostszy możliwy sposób dzięki technologii, która opanowała zasadę stosowaną przez Japończyków. I tak urządzenie Iyashi Dôme zostało stworzone po to, aby zapewnić każdemu dostęp do dobroczynnych zabiegów dla ciała i umysłu.

Od tamtej pory pracujemy nad uspokojeniem użytkowników i praktyków, przybliżając japońskie pojęcie usługi, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. niż obowiązujące standardy i zapewnienie optymalnych wyników poprzez prowadzenie badań mierzących wyniki za pomocą publikacji medycznych. Ponadto, opracowując nowe koncepcje i produkty z wysokiej jakości partnerami, aby stworzyć unikalną i holistyczną wszechstronność leczenia. Aby to zrobić, Iyashi Dôme współpracuje z komitetem ekspertów ds. zdrowia, aby stale przesuwać granice. To jest powód, dla którego urządzenie jest obecnie obecne w ponad 30 krajach, po prostu ustnie!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek