MAT INTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

MAT INTER

Producent: Mat Inter

Mat Inter to francuska firma założona ponad 60 lat temu, która jest dziś ważnym aktorem w sektorze płytek i dekoracji. Mat Inter tworzy ekskluzywne linie produktów łączące design i technikę. Każdego roku tworzymy kolekcje mozaik, które łączą kształty, materiały i kolory odpowiadające aktualnym trendom. Opracowaliśmy naszą gamę wykończeń płytek, odchodząc od zastosowań czysto technicznych, aby były bardziej dekoracyjne i zawierały nowe kształty i wykończenia. Oferujemy również pełną gamę narzędzi do glazury.

Dzięki swojemu know-how Mat Inter opracował i opatentował fixMI®: System, który pozwala na solidne mocowanie akcesoriów łazienkowych i kuchennych do ścian, BEZ WIERCENIA, BEZ KLEJU I BEZ Przyssawki, ale z możliwością ich przenoszenia w dowolnym momencie! fixMI® bazuje na kafelkowej listwie, która pełni rolę ozdobnej i minimalistycznej listwy, połączonej z dopasowanymi do niej dodatkami. W przeciwieństwie do wszystkich istniejących rozwiązań bez wiercenia, fixMI® jest bardzo cienkim i dyskretnym systemem, który wniesie dekoracyjny akcent na ściany łazienki i kuchni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek