MASTER KITCHEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MASTER KITCHEN

Producent: Master Kitchen

Master Kitchen to marka urządzeń do zabudowy dedykowana światu kuchni, która zadebiutowała na początku 2018 roku.

Zrodzona po dwóch latach studiów i badań, które obejmowały dwie włoskie struktury Grupy Midea – centrum rozwoju produktu w Modenie oraz centrum projektowe na Corso Monforte w Mediolanie - marka oferuje pełną gamę produktów, głównie do zabudowy, z bardzo jasną filozofią dystrybucji.

Piękne produkty zaprojektowane we Włoszech i zaprojektowane przez tych, którzy znają świat designu i kuchni europejskiej cóż, są to wartości, które marka Master Kitchen chce przekazać wszystkim graczom w łańcuchu dystrybucji, aż do finalnego konsumenta.

Dlatego produkt, który oprócz tego, że doskonale wkomponowuje się w kuchnie, czy to nowoczesne, design lub współczesny, jest bogaty w treści technologiczne i funkcjonalne. Master Kitchen chce wykorzystać możliwości Grupy Midea w zakresie innowacji i rozwoju produktów, a także inwestycje w badania i rozwój, aby wprowadzić na rynek innowacyjne i funkcjonalne produkty projektowe, zdolne do towarzyszenia współczesnemu konsumentowi w codziennych gestach. Fundamentalną rolę w przenoszeniu wartości produktów Master Kitchen odgrywają wybrani partnerzy dystrybucyjni. Przede wszystkim wyspecjalizowani partnerzy w świecie kanału kolekcji wyłącznego dla marki oraz partnerzy, którzy podzielali filozofię i wartości marki. Produkt Master Kitchen wymaga sprzedaży wspomaganej oraz szczegółowego wyjaśnienia formy i funkcji, wartości, które nie byłyby nagradzane w innych formach dystrybucji.

Od 2019 roku Master Kitchen ma również wymiar europejski, a inicjatywy na rzecz rozpowszechniania za granicą będą miały pomnożyć w ciągu najbliższych kilku lat.

HISTORIA MIDEA

Midea została założona przez Pana He Xiangjiana w 1968 roku. W 1980 roku wszedł do sektora AGD i rozpoczął swoją długą i wciąż solidną ścieżkę w produkcji sprzętu AGD. Zacznij od lodówek i klimatyzatorów, a następnie przejdź do piekarników, kuchenek mikrofalowych, płyt gazowych i indukcyjnych, okapów, zmywarek i drobnego sprzętu AGD.

W 1993 r. jest notowana na giełdzie w Szanghaju i rozpoczyna serię przejęć, które pozwolą jej urzeczywistniać swój rozwój, swój prestiż i zaistnieć na całym świecie. Aby wymienić tylko kilka, Midea nabywa Kuka, niemiecki klejnot automatyki przemysłowej w 2017 roku i Toshiba, znaną japońską markę, w 2011 roku.

W 2013 roku grupa Midea jest notowana na giełdzie Shenzhen IPO, a w 2016 rozpoczyna serię strategicznych wspólnych przedsięwzięć, które doprowadzą ją do przejęcia takich marek jak Clivet i Eureka.

Do tej pory Midea zatrudnia ponad 130 000 pracowników na całym świecie, 18 jednostek produkcyjnych w Chinach, 30 000 partnerów dystrybucyjnych, 12 000 sklepów franczyzowych i 20 000 centrów serwisowych, koncentrując się w 7 głównych obszarach,

HVAC

30 lat doświadczenia w sektorze uzdatniania powietrza, Midea dostarcza wysokiej jakości rozwiązania klimatyzacji mieszkaniowej i komercyjnej na całym świecie. Wśród największych nazw znajdują się stadion Pucharu Świata Rosji, stadion Igrzysk Olimpijskich w Rio oraz nowe lotnisko w Pekinie.

AGD

Dzięki dywersyfikacji portfolio Midea Group jest wiodącym producentem sprzętu AGD na świecie.

Komponenty i rozwiązania aplikacyjne.

Nasze roboty logistyczne, takie jak Autostore, Carrypick, AGV są objęte w pełni zautomatyzowanymi cyklami produkcyjnymi, począwszy od linii montażowej, poprzez zaopatrzenie, magazynowanie, pakowanie, układanie w stosy, selekcję i transport towarów.

Robotyka i przemysł Automation

Midea działa również w sektorze robotyki i automatyki na całym świecie, za pośrednictwem KUKA i Servotronix. Zakłady produkcyjne mogą pochwalić się ponad 800 robotami i cyfrowymi systemami procesowymi.

M.IoT

M.IoT łączy zautomatyzowane systemy przemysłowe Midea z platformą Big Data i systemami robotycznymi.

Smart Home

Midea Smart Home integruje różne funkcje, w tym powietrze kondycjonowanie, gotowanie, sprzątanie i bezpieczeństwo w celu stworzenia nowoczesnego środowiska domowego i poprawy życia ludzi i rodzin.

Wśród marek Midea we Włoszech można znaleźć Midea, Toshiba, Comfee i Master Kitchen na całym świecie, w tym na lokalnym rynku marki obejmują MDV, Clivet, Swisslog, Annto, Kuka, GMCC, Eureka, Little Swan i Full.

Jedną z najważniejszych i fundamentalnych wartości dla Midei jest innowacyjność, w rzeczywistości co roku 3,5% zyski są inwestowane w badania mające na celu uproszczenie codziennego użytkowania komponentów w domu.

Ta cenna inwestycja obejmuje 20 ośrodków badawczych zlokalizowanych w 9 krajach, w tym we Włoszech.

Wśród ważnych liczb wyróżnia się 35 000 patentów i ponad 70 , 000 złożonych wniosków.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek