MASTER ITALY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MASTER ITALY

Producent: Master Italy

Światy budownictwa i projektowania mocno wierzą, że akcesoria odgrywają kluczową rolę w działaniu drzwi i okien. Master Group od 1986 roku projektuje akcesoria i komponenty do drzwi i okien z aluminium, w procesie składającym się z badań, inwestycji, studiów nad światem aluminium, a poprzez głęboką dbałość o jakość materiałów, badania technologii zdolnych aby umożliwić produkcję wyrobów o wysokich parametrach użytkowych oraz znaleźć nowe potrzeby rynku, a także ku zadowoleniu i stałej trosce klientów.

Obecny w ponad 58 krajach na całym świecie, Master jest obecnie marką globalną, ukierunkowaną na: rozwój nowych międzynarodowych rynków, dbałość o bezpieczeństwo i jakość produktów, ciągłe doskonalenie i ograniczanie odpadów zgodnie z zasadami lean manufacturing, wdrożenie nowego modelu automatyki przemysłowej PRZEMYSŁ 4.0, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania kapitału ludzkiego w centrum wszystkich działań strategicznych i produkcyjnych

Nasze wartości, nasza firma DNALojalność, uczciwość, poczucie przynależności, pasja i odpowiedzialne zachowanie wobec wszystkich interesariuszy: to jest co od 1986 roku kieruje rozwojem Master Group, budując jej reputację i zdobywając zaufanie Klientów. Dbałość o Wartości Grupy była przez długi czas objęta niematerialnym przekazem poprzez codzienną praktykę, a obecnie jest „głównym nurtem” oraz ugruntowana i zakorzeniona w kodeksie etycznym i systemie wartości podzielanym przez wszystkich w firmie.

Dla zrównoważonego świata Początek analiza sektora produkcyjnego i ograniczanie wpływu na środowisko produktów w zakresie akcesoriów do drzwi i okien. Jest to kierunek, który obrał Gruppo Master, aby ustanowić siebie jako cnotliwy model gospodarki o obiegu zamkniętym, ponieważ ujawnia uznanie wpływu na środowisko jako potrzebę, aby zaświadczyć o swoim zaangażowaniu w zrównoważony, długoterminowy rozwój biznesu. Mierzenie zużycia i wpływu, które umożliwia działanie i ciągłe doskonalenie produktów i procesów, to zatem branie odpowiedzialności wobec wszystkich interesariuszy, nie tylko technologicznie, ale także z punktu widzenia ochrony środowiska.

- 60% Zmniejszenie zużycia oświetlenia (około 80 MWh/rok)

- 100% ponowne wykorzystanie wody procesowej oczyszczonej z zerowym układem wydechowym

- Przyjęcie oceny cyklu życia (LCA).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek