MARVON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARVON

Producent: Marvon

Firma Marvon Srl została założona w 1967 roku i przeszła przez 50 lat historii przemysłu, interpretując wymagania stale rozwijającej się gospodarki.

Na rynku krajowym osiągnęła znakomite wyniki w branży formowania i przetwórstwa tworzyw sztucznych, również na rynki międzynarodowe w czasach, gdy internacjonalizacja była przygodą dla kilku włoskich firm.

Ważny kamień milowy wyznaczył tę długą drogę: wprowadzenie na rynek linii produktów bezpieczeństwa dla rynku pasywnej ochrony przeciwpożarowej.

Produkcja klamek przeciwpożarowych i pęczniejących uszczelek, akcesoriów dla producentów drzwi, otworzył nowe możliwości w zakresie pasywnego podziału na przedziały w budownictwie, gdzie wymagane są materiały pęczniejące, a także do biernej ochrony połączeń modułowych w fasadach ciągłych, czy jako materiał wypełniający do kołnierzy ogniochronnych lub izolacja ognioodpornych kanałów kablowych.

W 2002 roku Marvon stał się członkiem Grupy Silmar, rzeczywistości przemysłowej na szczycie włoskiego sektora przedsiębiorczości.

Marvon, w swoich 3 różnych działach, zapewnia niezwykle precyzyjną i funkcjonalną obsługę, wspieraną zarówno przez zaawansowane technologicznie maszyny, jak i wysoki poziom pomocy przed i po sprzedaży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek