MARVINACUSTICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARVINACUSTICA

Producent: Marvinacustica

Marvinacustica ma ponad 35-letnie doświadczenie w izolacjach akustycznych przemysłowych i cywilnych. oferujemy najlepsze rozwiązania problemów związanych z hałasem. Nasi technicy znają potrzeby każdego klienta. Możemy zaproponować każdy rodzaj rozwiązań: od dużych kabin dźwiękoszczelnych po izolację akustyczną otoczenia i tłumiki. projektowanie i wykonawstwo kabin dźwiękoszczelnych, barier akustycznych i tłumików.

Marvinacustica jest oficjalnym dystrybutorem na włochy akustyki iac do kabin i pomieszczeń audiometrycznych, drzwi i okien akustycznych, żaluzji akustycznych i tłumików. Marvinacustica jest również oficjalnym dystrybutorem na Włochy akustyki iac dla sektora lotniczego i motoryzacyjnego. Iac to światowi liderzy w dziedzinie akustyki. Najpierw mierzymy hałas przyrządami o wysokiej precyzji, następnie analizujemy rozwiązanie, a na końcu cel osiągamy poprzez projektowanie i produkcję systemów akustycznych.

Nasza pełna usługa obejmuje:

- pomiar hałasu

- projektowanie

- produkcja ustrojów akustycznych

- instalacja

Nasze główne obszary to:

- Doradztwo i produkcja

- Architektura

- Medycyna

Doradztwo

Doradztwo Marvinacustica to rozwiązanie, którego potrzebujesz, aby uzyskać właściwe odpowiedzi na temat spełnienia przepisów akustycznych w firmie analiza materiałów

- Oprogramowanie CAD 2d i 3d

Produkcja

Marvinacustica Manufacturing rozumie potrzeby i wyzwania firm w zakresie hałasu. nasz dział produkcyjny świadczy szeroki zakres usług: od komory bezechowej po zabiegi wygłuszania środowiska, kabiny dźwiękoszczelne, bariery akustyczne i tłumiki.

- kabiny dźwiękoszczelne- pozytywka

- tłumiki, żaluzje i bariery akustyczne

- komory bezechowe

- materiały

- lotnictwo

- motoryzacja

Architektura

Marvinacustica okna, żaluzje i tłumiki akustyczne

- drzwi i okna akustyczne

- żaluzje akustyczne

- tłumiki hvac

Projektujemy, produkujemy i instalujemy szeroką gamę standardowych kabin o wysokiej wydajności, które oferują poziom redukcji hałasu od 35 do 60 dB.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek