MARTINI INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

MARTINI INTERIORS

Producent: Martini Interiors

W małym laboratorium rzemieślniczymUrodzony w 1965 roku dzięki Giorgio Martini, założycielowi i nadal właścicielowi firmy, w małym warsztacie rzemieślniczym w dzielnicy meblarskiej w Weronie, Martini Interiors od razu wyróżniło się zastosowaniem wysokiej jakości surowców i klasą i elegancji proponowanego produktu. Początkowa produkcja związana wyłącznie ze światem kuchni została rozszerzona w swojej ofercie od połowy lat 70-tych, wprowadzając salony i sypialnie z kompletnymi zestawami dopasowanych elementów do dowolnego łączenia, co z biegiem czasu stało się dodatkowym element dumy. Specjalizacja w meblach na wymiar i tworzenie projektów na zamówienie sprawiły, że Martini Interiors stał się jednym z głównych liderów w segmencie mebli klasycznych na wysokim poziomie, reprezentując kunszt mebli włoskich w najbardziej prestiżowych domach na świecie.Martini Interiors nieustannie poszukuje nowych sektorów ekspansji, które pozwolą jak najlepiej wyrazić artystyczny i produkcyjny potencjał firmy i tu wkraczają trzy córki Giorgio, Simona, Arianna i Serena. Drugie pokolenie firmy, wizjonerka i gotowy do poszerzania horyzontów w kierunku coraz szerszych granic. Znaczący krok naprzód, który dał Martini Interiors silny międzynarodowy odcisk: meble stały się projektami totalnymi, co zapoczątkowało ważną współpracę z międzynarodowymi pracowniami architektonicznymi i wnętrzarskimi, które otworzyły drzwi dla coraz bardziej ambitnych projektów: od niestandardowych wykonaliśmy meble na indywidualne projekty domów totalnych.

Ewolucja jest kontynuowana wraz z poszerzaniem asortymentu produktów i nowymi katalogami, w celu zaspokojenia gustów coraz bardziej uważnych, wyrafinowanych, świadomych i technologicznych klientów. Wierne zasadzie krawiectwa i indywidualizacji, Martini Interiors rozszerzyło swoją sferę operacyjną o sektor kontraktów mieszkaniowych. Ta operacja sprawiła, że firma stała się jeszcze bardziej elastyczna i zdolna do zaspokojenia każdego zapotrzebowania na meble. W 2018 roku Martini Interiors zainaugurowało swój nowy showroom w sercu Werony, gdzie znajduje się część handlowa, natomiast w 2019 roku otwarta została nowa siedziba firmy, w Bovolone, w prowincji Werona.

Made in Italy doskonałość, doświadczenie wynikające z ciągłych badań i innowacji, krawiectwo, dostosowywanie i dbałość o klienta, to wartości, które wyróżniają wnętrza Martini i które uczyniły jej propozycję wyjątkową. Martini Interiors to nie tylko meble, ale spersonalizowane projekty, które umiejętnie łączą tradycję i nowoczesność i które można przełożyć na niepowtarzalną atmosferę. Dzięki swoim umiejętnościom twórczym i technicznym, Martini Interiors łączy różne elementy, odnajdując cechę d'union, która nadaje klasę i elegancję całemu domowi. Staranny dobór materiałów, w których bohaterem jest drewno, pochodzące z kontrolowanych plantacji wylesiania i wzbogacone wykończeniami i obróbką nietoksycznymi klejami.

Ta z Martini Interiors to opowieść o włoskiej pasji, która ma swoje korzenie w kulturze rzemieślniczej i wykonane z dbałością, gdzie czas nie jest elementem do kwestionowania, ale do cieszenia się w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek