MARTELA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

MARTELA

Producent: Martela

Martela to jeden ze skandynawskich liderów w branży wyposażenia wnętrz biurowych. Pasja do oferowania najlepszych miejsc pracy przyświeca firmie od siedemdziesięciu lat.

Poza innowacyjnymi i ergonomicznymi rozwiązaniami meblowymi Martela projektuje i wdraża różnorodne usługi związane z miejscem pracy.

Martela pomaga poprawić samopoczucie pracowników przy jednoczesnym zwiększeniu efektywne wykorzystanie przestrzeni w miejscach pracy, szkołach i środowiskach socjalnych.

Martela projektuje i tworzy najlepsze miejsca pracy i środowiska nauki dla swoich klientów. Oferujemy ergonomiczne rozwiązania dla nowoczesnych środowisk pracy - do pracy mobilnej i biur opartych na aktywności. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi w branży oraz wysokiej jakości i innowacyjnych produktów. Szybkie dostawy i sprawna sieć dostaw pomagają nam osiągnąć ten cel.

Martela jest największą firmą w swoim sektorze w Finlandii i jedną z trzech największych w krajach skandynawskich. Oferujemy również szerszy niż ktokolwiek inny zakres usług wspierających konserwację i modyfikację rozwiązań wewnętrznych. Oferujemy kompleksową usługę, która może obejmować cały proces zmian, od początkowej inwentaryzacji i projektowania po demontaż i konserwację.

Martela jest firmą rodzinną założoną ponad 70 lat temu, a jej akcje są notowane na giełdzie OMX Nordic Exchange w Helsinkach. Firma posiada zakłady produkcyjne w Finlandii i Polsce. Nasze główne rynki to Finlandia, Szwecja i Norwegia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek