MARMOPLAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARMOPLAST

Producent: Marmoplast

Colorificio Marmoplast to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji szerokiej gamy produktów do użytku domowego i przemysłowego. Mocną stroną firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach oraz ciągłe badania prowadzone przez wyspecjalizowanych inżynierów chemii w poszukiwaniu nowych produktów, które zaspokoją potrzeby klientów i ich potrzeb.

Produkujemy ponad 140 produktów, wszystkie wymienione w naszym katalogu, z podkładów do żywic na podłogi, do farb dekoracyjnych. Produkujemy również lakiery do drewna, szkła, kamieni, basenów i kortów tenisowych. Jesteśmy gotowi produkować szerszą gamę produktów przyjaznych dla środowiska, takich jak nasza nowa gama lakierów siloksanowych oraz nasze ekologiczne i całkowicie nietoksyczne wodorozcieńczalne farby dekoracyjne.

Nasza firma jest atrakcją dla architektów, budowniczych i detalistów w Południowe Włochy i planujemy rozwijać się w całym kraju i za granicą, dzięki naszemu dynamicznemu zespołowi.

.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek