MARKILUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARKILUX

Producent: Markilux

markilux to jedna z największych niemieckich marek markiz i od ponad 40 lat firma dba o to, aby życie na balkonie i tarasie było jeszcze przyjemniejsze. markilux wnosi do tego zadania dwa zestawy umiejętności: z jednej strony techniczne zrozumienie projektowania, az drugiej wysoko rozwiniętą wiedzę na temat tekstyliów. markilux projektuje i produkuje każdy element swoich bardzo trwałych, lekkich i kreatywnych konstrukcji i mechanizmów we własnym zakresie – na wymiar, dla Twojego osobistego miejsca w słońcu.

Markizy Made in Germany

Ci, którzy wymagają produktów najwyższej jakości najbardziej eleganckie projekty nie będą chciały pominąć tych kryteriów w swojej markizie. Markiza stanowi część elewacji iw konsekwencji odgrywa rolę w określaniu ogólnego wrażenia budynku. W idealnych przypadkach integruje się z koncepcją projektową, którą architekt stara się osiągnąć i odzwierciedla stylistyczne elementy architektury lub dyskretnie je podkreśla. Chęć wprowadzenia na rynek czegoś nowego, wartościowego i atrakcyjnego wizualnie to strategia marki markilux, która się sprawdza. Wszystkie produkty markilux są w 100% Made in Germany. Również oszałamiające poszycia dostępne dla Państwa markilux (które można również zamówić osobno) są projektowane i produkowane przez markilux. Firma nie bez powodu jest liderem na rynku - jej klienci uważają ją za ekspertów od atrakcyjnych osłon przeciwsłonecznych. Odcienie, które trwają małą wieczność.

International Design Awards

Stworzono wiele doskonałych modeli markiz, przede wszystkim we współpracy z profesorem designu Andreasem Kramerem. Niezależnie od tego, czy przed komisją rozstrzygającą nagrody Red Dot, czy iF Awards, markizy przekonały jury swoim wyjątkowym i harmonijnym wzornictwem. Wśród wielu wyróżnionych produktów warto wymienić na przykład wolnostojącą markizę markilux planet, zmotoryzowaną markizę ES-1, klasyczną markizę składaną markilux 1500 lub markizę skrzynkową markilux MX-1 compact.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek