MARINE PEYRE EDITIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARINE PEYRE EDITIONS

Producent: Marine Peyre Editions

Marine Peyre Edition to francuska marka zajmująca się projektowaniem mebli założona przez projektantkę Marine Peyre.

Produkcja Marine Peyre Edition projektuje modułowe i zabawne rozwiązania meblowe łączące strukturę miękkiej pianki i wykończenia tekstylne, w 100% wyprodukowane we Francji na zamówienie i gościnność.

Nasi partnerzy a dostawcy posiadają prawdziwe know-how wywodzące się z dziedzictwa historycznego i rzemieślniczego. Cenimy najlepsze materiały do naszych projektów i skupiamy się na dotykowych, technicznych, estetycznych i ergonomicznych właściwościach.

Dzięki produkcji „Made in France” Marine Peyre łączy elastyczność i wiedzę, aby zapewnić zindywidualizowaną usługę. Tworzymy idealną przestrzeń do siedzenia, aby poprawić kulturę i produktywność. Nasza oferta została zaprojektowana tak, aby była elastyczna i łatwa w instalacji. Dostępne są usługi na zamówienie.

Marine Peyre jest uznanym projektantem. Wierzy, że dobry design może poprawić komunikację, produktywność i powiązania międzyludzkie. Pracownia może pomóc w aranżacji mebli po wybór asortymentu tekstylnego

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek