MARGRES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARGRES

Producent: Margres

Margres jest liderem w Portugalii w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości i luksusowych płytek porcelanowych do podłóg i ścian. Od 1982 roku produkuje w swojej fabryce w Ilhavo (Aveiro), będąc jednym z pierwszych producentów płytek porcelanowych na świecie. Od tego czasu Margres przyczynił się do afirmacji porcelany jako nowego standardu w świecie ceramiki, zdolnego odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby współczesnej architektury. Margres jest częścią jednej z najważniejszych włoskich grup ceramicznych (Panariagroup), która jest obecna na rynkach międzynarodowych poprzez kilka prestiżowych marek.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek