MARELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów

MARELLI

Producent: Marelli

Od 1964 Giulio Marelli jest firmą rodzinną, która zwraca uwagę na rynek, klienta i system sprzedaży.

Oferujemy naszym klientom trzy różne kolekcje, aby sprostać różnym wymaganiom kontraktowym, mieszkalnym i luksusowym .

Jakość, innowacyjność, terminowość i obsługa klienta to elementy, które wyróżniają naszą ofertę.

Elastyczność i indywidualna obsługa to nasza zdolność do wspierania wymagających klientów w usłudze szytej na miarę.

100% Made in Italy: ciągłe badania mające na celu łącząc tradycję rzemieślniczą z eksportem mocy produkcyjnych systemu produkcyjnego Brianza na cały świat.

Nasz salon wystawowy znajduje się w Meda, to nowoczesne i fascynujące środowisko, w którym można odkryć wszystkie nasze produkty.

Firma posiada od lat jest częścią najważniejszych targów branżowych. Od czterdziestu lat uczestniczymy w Salone del Mobile w Mediolanie, a od dziesięciu lat wystawiamy się również na targach Orgatec w Kolonii i Crocus Expo w Moskwie.

Nasze produkty są projektowane tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości materiałów i wykonania .

W fazie projektowania staramy się zrównoważyć wymagania projektowe oraz te związane z trwałością samego produktu i materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek