MARDIROS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

MARDIROS

Producent: Mardiros

MARdiROS dąży do projektowania zarówno racjonalnych, jak i ponadczasowych nowoczesnych artykułów domowych do codziennego życia. W dążeniu do projektowania trwałych i trwałych produktów, doświadczeni lokalni rzemieślnicy używają wyłącznie najwyższej jakości materiałów do wykonania każdego gotowego dobra. Podejmuje się pragmatyczne podejście, aby uwzględnić cechy projektowe, które podnoszą ogólną funkcjonalność towarów, jednocześnie zwiększając ich estetyczny wygląd.

Wszystkie produkty MARdiROS są projektowane i wytwarzane lokalnie w Montrealu w Kanadzie w kontrolowanych seriach produkcyjnych z naciskiem na jakość i wewnętrzną uwagę szczegółowo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek