MARCHI CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARCHI CUCINE

Producent: Marchi Cucine

Marchi Cucine to włoska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych kuchni na wymiar i akcesoriów domowych, aby rozpowszechniać jakość Made in Italy na całym świecie. Zajmując powierzchnię ponad 15 000 m2, nasza firma jest najnowocześniejszym przedsiębiorstwem przemysłowym, które utrzymało przy życiu ducha rzemiosła. Z jednej strony ciągłe inwestycje w technologię gwarantują nie tylko jakość naszych gotowych produktów, ale także pozwalają kontrolować koszty i czas produkcji, a także minimalizować nasz wpływ na środowisko. Z drugiej strony, wartość każdej z naszych kolekcji, które wszystkie produkujemy na miejscu, zapewnia dbałość naszych wykwalifikowanych stolarzy na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Filozofia ta wywodzi się od naszego założyciela, Gianluigiego Marchi, który otworzył fabrykę w Vescovato w 1976 roku i pozostaje naszą kreatywną siłą napędową. W 2016 roku Grupa świętowała 40-lecie działalności, oferując szeroką gamę modułowych i konfigurowalnych kuchni do zabudowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek