MARCEGAGLIA BUILDTECH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARCEGAGLIA BUILDTECH

Producent: Marcegaglia Buildtech

Marcegaglia jest wiodącym globalnym holdingiem przemysłowym w sektorze przetwórstwa stali, z roczną produkcją 5,4 miliona ton (2015).

Założona w 1959 roku i będąca w całości własnością rodziny Marcegaglia, jest podzielona na trzy firmy, które skupiają podstawowa działalność gospodarcza: Marcegaglia Carbon Steel (dedykowana do produkcji stali węglowych), Marcegaglia Specialties (działalność ze stali nierdzewnej i prętów ciągnionych na zimno) oraz Marcegaglia Plates (przetwórstwo ciężkich blach quarto).

W ramach certyfikowanego łańcucha produkcyjnego dla półproduktów i gotowych wyrobów stalowych , Marcegaglia Buildtech produkuje pełną gamę paneli izolacyjnych z wełną mineralną i pianką poliuretanową oraz blachy faliste specjalnie dla budownictwa cywilnego i przemysłowego.

Certyfikowane panele termoizolacyjne odpowiednie do najróżniejszych zastosowań:

• izolowane panele ścienne

• izolacyjne płyty dachowe

• izolowane płyty dachowe oraz płyty warstwowe z okładziną metalową

gwarantowany, certyfikowany asortyment do zastosowań obejmujących panele izolacyjne do chłodni (panele chłodnicze), panele dźwiękochłonne, panele izolacyjne do domów kontenerowych, izolacyjne panele dachowe Coppo, blachy stalowe i faliste na dachy i ściany.

Dzięki ogromnej wiedzy i know-how zbudowaliśmy w branży, dziś Marcegaglia Buildtech oferuje również na rynku pełną gamę paneli izolacyjnych do bram segmentowych przemysłowych i mieszkaniowych. Gwarantowana jakość, galwanizowane, wstępnie malowane powłoki stalowe lub plastikowe, dla szerokiego wyboru wykończeń, które atrakcyjnie komponują się z otaczającą architekturą.

Asortyment paneli izolacyjnych Marcegaglia Buildtech i paneli izolacyjnych do bram segmentowych jest produkowany w największych we Włoszech nowoczesny, specjalistyczny zakład w Pozzolo Formigaro (północne Włochy), niedawno rozbudowany i odnowiony przy użyciu najnowszych technologii produkcyjnych, aby zagwarantować bezkonkurencyjną wydajność produktu, oraz w zakładzie w Praszce (Polska).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek