MARCA CORONA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARCA CORONA

Producent: Marca Corona

Marca Corona to włoska firma produkująca płytki, która od 1741 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości płytek ceramicznych podłogowych i ściennych. powierzchnie ceramiczne. Łącząc niezwykłe parametry techniczne z typowym stylem i elegancją najlepszych produktów „Made in Italy”, ceramika Marca Corona nadaje się zarówno do obszarów mieszkalnych, jak i komercyjnych, dla klientów prywatnych, planistów i projektantów, którzy szukają ekskluzywnego akcentu. Produkcje Marca Corona to wyłącznie płytki ASTM (certyfikowane przez American Society for Testing and Materials), co oznacza, że ich wysoką jakość potwierdza najważniejsza międzynarodowa organizacja zajmująca się metodami testowania różnych materiałów.

My w Marca Corona wierzymy, że firma ma do odegrania kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie, działającym w sposób transparentny i

poprawność w stosunku do wszystkich interesariuszy, czy to klientów, dostawców czy pracowników.

Z tego powodu z całego serca zdecydowaliśmy się poprzeć „Kodeks etyczny” Confindustria Ceramica, który zobowiązuje firm, aby wyraźnie określić kraj pochodzenia swoich produktów. Wierzymy, że „Made in Italy” jest emocjonującą marką o silnych wartościach, a nie tylko sloganem sprzedażowym. Wartości takie jak styl, design, jakość produktu, odpowiedzialność środowiskowa i społeczna. Nabywcy tych płytek ceramicznych muszą mieć pewność, że zostały wyprodukowane przy użyciu technologii szanujących środowisko, z najlepszych i bezpiecznych surowców oraz zostały wyprodukowane w najlepszych możliwych warunkach pracy.

Etyka

Dlatego my w Marca Corona jesteśmy z dumą umieszczamy na naszych płytkach napis „Made in Italy”, ponieważ są one w 100% „Made in Italy”, ale przede wszystkim dlatego, że reprezentują etyczny proces pracy i reprezentują etyczne standardy pracy i jakość produktów.

Podział projektów

Płytki gresowe Marca Corona posiadają unikalne cechy, które gwarantują najwyższą jakość i dają produktom doskonałe parametry techniczne i estetyczne. Odporne na chemikalia i niekorzystne warunki atmosferyczne kolekcje gresu porcelanowego są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i powierzchni, aby zaspokoić wszelkie potrzeby. Marca Corona oferuje rozwiązania z gresu porcelanowego, które pozwalają architektom i planistom zaprojektować każdy rodzaj przestrzeni: lokale mieszkalne, komercyjne, wewnętrzne i zewnętrzne, małe przestrzenie i projekty architektoniczne na dużą skalę. Przez lata firma rozwijała awangardowe produkty dla konkretnych potrzeb projektowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek