MARAZZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARAZZI

Producent: Marazzi

Marazzi jest liderem w branży ceramicznej we Włoszech i na całym świecie. Produkty Marazzi nie tylko dekorują płytkami podłogowymi i ściennymi, ale starają się dostosować do gustów klientów i na nowo zinterpretować przestrzeń życiową. Katalog Marazzi zawiera ponad 3500 produktów, które są na bieżąco aktualizowane zgodnie z najnowszymi trendami. Historia firmy jest nierozerwalnie związana z dzielnicą ceramiki Sassuolo, obszarem znanym z jakości jej produkcji na całym świecie. Firma, założona w 1935 roku, zawsze interesowała się nowymi technologiami i przez lata zgłaszała liczne patenty. Oprócz technologii, kolejną podstawową wartością Marazzi jest zrównoważony rozwój, zachęcający do szlachetnych zachowań w całym procesie produkcyjnym

odpady stałe i woda są ponownie wykorzystywane i wprowadzane z powrotem do produkcji w perspektywie gospodarki o obiegu zamkniętym. Łącząc innowacyjność i ochronę środowiska, Marazzi nadal odgrywa znaczącą rolę w sektorze ceramicznym. Marka jest wiodącym przedstawicielem udanych produktów Made-in-Italy.

Kolekcje płytek podłogowych i ściennych Marazzi Produkcja Marazzi rośnie do nowych i ambitnych wymiarów w zakresie wykładzin podłogowych i ściennych, umywalek i blatów kuchennych. Gres porcelanowy staje się powierzchnią podłogi, następnie okładziną ścienną, a na końcu okładziną techniczną. Ta wszechstronność jest reprezentowana w kolekcji Mystone, która obejmuje rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne. Ardesia20 to porcelanowa posadzka z kamionki, idealna na ścieżki i chodniki na trawnikach i terenach zielonych. Ceppo di Gré nadaje się do basenów

zainspirowany architekturą Mediolanu i Lombardii, pieści oko szaro-niebieskimi odcieniami.

Kolekcja Grande obejmuje płyty z gresu porcelanowego o grubości 6 i 12 mm, które wizualnie zmieniają przestrzeń , nadając im nową siłę wyrazu. Stone_Art, którego nazwa nawiązuje do twardości kamienia, ale kryje w sobie jednopaloną, białą płytkę ceramiczną, to wielkoformatowe, ekologiczne rozwiązanie, które szczególnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych i łazienkowych, a także przestrzeni publicznych i hotelowych.

Marazzi jest skierowany do przestrzeni komercyjnych i kontekstów domowych. Kolekcja Sistem T obejmuje Graniti, antypoślizgową powierzchnię gresu porcelanowego składającą się z mikrogranulek o zwiększonej grubości, aby zagwarantować doskonałą przyczepność, idealną do dużych powierzchni handlowych, kontekstów przemysłowych i przestrzeni zewnętrznych. Inna linia, Treverk, ma na celu reinterpretację kontekstu domowego, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, za pomocą produktów takich jak Treverksoul, porcelanowy materiał podłogowy imitujący drewno, dostępny w małym formacie Chevron, który można dostosować do różnych warunków otoczenia.

Wykończenia teksturowane do porcelany kamionka marki Marazzi Siła Marazzi tkwi również w produktach ceramicznych o zróżnicowanym wyglądzie. Szlachetny i wysoce plastyczny element, gres porcelanowy nadaje się do estetycznych interpretacji, które przypominają wygląd innych materiałów. Katalog Marazzi zawiera drewnopodobne płytki ścienne, takie jak Oltre i Visual, idealne do profesjonalnych środowisk, które chcą dodać odrobinę ciepła do swojej atmosfery. Okładziny z efektem tekstylnym, podobnie jak Tkanina, przypominają naturalne włókna dzięki drobno zdobionej trójwymiarowej strukturze. Istnieją również alternatywy z efektem terakoty, takie jak kolekcja Cotto Toscana i opcje z efektem cementu, takie jak The Top Kitchen, porcelanowy blat kuchenny o wyważonym i eleganckim stylu do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych. Podłogi ceramiczne imitujące marmur doskonale nadają się do łazienek lub sypialni. Linia Allmarble oferuje oryginalne propozycje chromatyczne z delikatnymi tonami i fachowo wykonanymi wykończeniami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek