MAPEI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAPEI

Producent: Mapei

Założona w Mediolanie w 1937 roku firma Mapei jest dziś jednym z najważniejszych producentów klejów i produktów uzupełniających do montażu wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych i ściennych. Firma specjalizuje się również w innych produktach chemicznych dla budownictwa: od hydroizolacji po specjalne zaprawy, od domieszek do betonu po produkty do renowacji zabytkowych budynków.

Produkcję Grupy Mapei można podsumować następująco: skonsolidowana sprzedaż za 2019 r. to 2,8 mld euro a całkowita liczba pracowników Grupy Mapei wynosi ponad 10.500.

Mapei zbudował swoją strategię zgodnie z trzema głównymi wytycznymi:

Specjalizacja, badania i rozwój, internacjonalizacja. Oprócz tych trzech wytycznych, z biegiem lat wprowadzono nowy filar, Zrównoważony Rozwój, jako kluczowy czynnik napędzający ciągły rozwój biznesu.

Grupa liczy obecnie 90 spółek zależnych w 57 krajach, z 83 zakładami w 36 krajach na pięciu kontynentach . Ponadto Mapei rozwinął sieć sprzedaży i serwisu technicznego z biurami na całym świecie. Mapei oferuje skuteczną usługę pomocy technicznej , która jest bardzo ceniona przez architektów, inżynierów, wykonawców i właścicieli, a eksperci są dostępni do konsultacji na miejscu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek