MANIFESTODESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

MANIFESTODESIGN

Producent: ManifestoDesign

TonucciManifestoDesign, pracuje od projektu do produkcji wysokiej klasy mebli i wnętrz, rodzi się i ewoluuje dzięki współpracy kilku członków włoskiej rodziny miłośników piękna i wysokiej jakości wzornictwa. Wspólna i zgrana rodzina, stworzona przez Enrico Tonucci, projektanta i biznesmena z długą i rozpoznawalną historią w projektowaniu mebli, produkcji i wyposażenia wnętrz, jego żonę Ilse Hilber – jego inspirującą muzę dla Mitteleuropean gustu do surowego i czystego designu, i ich córki: Viola, działająca we współpracy w zakresie projektowania i wizerunku oraz Masza, która zarządza relacjami z klientami na całym świecie.

TonucciManifestoDesign, a Story of a Project

Założona w 2006 roku jako dziedzictwo Tonuccidesign Studio założona przez Enrico Tonucci w 1970 roku. Jej nazwa jest „manifestem” Tonuccidesign, aby podkreślić projekt wyposażenia, który wyraża się w połączeniu kreatywnego i esencjonalnego designu Europy i północnych Włoch. Ekskluzywna figura estetyczna, która korzysta ze starannego doboru i użycia naturalnych materiałów w celu promowania, w konkretny i namacalny sposób, kultury projektowania w harmonii z naturą i ludzkością.

TonucciManifestoDesign, Respect of Nature and ManProdukcja mebli i dodatków meblowych tej marki odbywa się z naturalnych materiałów. Drewno, skóra, metal, tkanina, szkło, kamień traktowane są w możliwie najmniej nachalny sposób z szacunkiem dla natury i człowieka. Misją firmy jest bowiem łączenie procesów projektowych i produkcyjnych w celu stworzenia piękna i komfortu z uwzględnieniem nowej wrażliwości na środowisko i dbałości o dobro człowieka w przestrzeniach prywatnych i publicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek