MAMBO UNLIMITED IDEAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 309 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 309 elementów

MAMBO UNLIMITED IDEAS

Producent: Mambo Unlimited Ideas

Mambo Unlimited Ideas ma siedzibę w Lizbonie w Portugalii, kraju o długiej tradycji rzemieślniczej. Rosnąca dynamika Lizbony odzwierciedla rosnącą kreatywność i energię, które sprawiają, że Lizbona jest rozpoznawana jako nowy klaster kulturalny i biznesowy. Tutaj zebraliśmy energię utalentowanych ludzi, aby rozwijać produkty naszej firmy.

Badania

Nasz zespół projektowy jest wszystko o badaniach, od jakich kolorów użyć do tego, które opakowanie jest bardziej wydajne, przez jakie obrazy i materiały przyciągają naszą uwagę. Różna indywidualność i osobiste zainteresowania odgrywają ważną rolę, ponieważ każdy członek zespołu wnosi swój wkład z wyjątkową perspektywą na świat. Z tej mozaiki różnych sposobów patrzenia na świat wzbogaca się proces twórczy Mambo.

Handmade

Podoba nam się urok niepowtarzalnych dzieł wykonanych tradycyjnymi technikami. Nasza kolekcja wywodzi się z tradycyjnego rzemiosła, które zostało udoskonalone przez portugalskich rzemieślników: praca z metali lakierowanych, litego drewna, marmurów i metali szlachetnych, takich jak mosiądz i miedź oraz prace ze szkła, oba z bogatą tradycją w Portugalii. Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane jeden po drugim, w produkcji zrównoważonej między najnowocześniejszymi procesami i ręcznie robionymi detalami.

Tradycja

Obejmując nasze dziedzictwo rzemieślnicze, będąc na bieżąco z innowacjami i rozwojem kreatywności na całym świecie, Mambo opracowuje współczesne dzieła z tradycyjnymi portugalskimi materiałami i technikami. Ten aspekt jest stałym elementem naszego procesu twórczego i wytwarzamy produkty wysokiej jakości: łączymy to, co umiemy najlepiej – niesamowitą kreatywność i doświadczoną produkcję rzemieślniczą.

Made for you

Relacja ścisłej współpracy ze światem architektów, wnętrz i oświetlenia projektantów pozwala na tworzenie nieskończonych niestandardowych rozwiązań do każdego ze swoich projektów. Zespół projektowy Mambo Unlimited Ideas ściśle współpracuje z każdym klientem, aby zaprojektować konkretne propozycje projektów opracowanych na całym świecie.

Liczne warianty możliwe dzięki doborowi różnych kombinacji kolorów i materiałów do zastosowania w każdym z produktów zapewniają szeroką gamę opcje.

Kontrakt Mambo Unlimited Ideas prowadzi projekty od momentu powstania projektu do ekspedycji gotowego produktu na miejsce projektu, przez cały proces produkcyjny, oferując wsparcie techniczne na każdym etapie.

Produkcja

Nasz główny cel przy projektowaniu i produkcji nasze elementy oświetleniowe: zapewnienie, że oferujemy produkty kreatywne i najwyższej jakości. To miało kluczowe znaczenie dla naszej coraz większej popularności.

Nasza produkcja opiera się na Portugalii i jej historycznych tradycyjnych technikach produkcji, gdzie mamy wykwalifikowanych rzemieślników, którzy starannie ożywiają każdy kawałek, który tworzymy. Starannie kontrolujemy każdy etap produkcji, w ścisłej relacji między naszymi zespołami projektowymi i produkcyjnymi. W przypadku każdego opracowanego przez nas produktu materiały są starannie dobierane, a jakość ściśle kontrolowana, aby zapewnić najlepsze wykończenie, odporność i trwałość. Wszystkie komponenty elektryczne są zgodne z najlepszymi europejskimi praktykami i są wybierane z szerokiej gamy w całej Europie.

Chcemy oferować efektywne, praktyczne i wysokiej jakości rezultaty, dlatego nasze lampy są montowane tak, aby można je było łatwo zainstalować. Wierzymy, że wszystkie szczegóły decydują o jakości naszych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek