MAMAGREEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów

MAMAGREEN

Producent: Mamagreen

Założona w 2007 roku firma MAMAGREEN zyskała reputację jako osiągalne rozwiązanie w zakresie mebli ogrodowych klasy premium. Zaledwie trzynaście lat po jej założeniu, ich portfolio składa się z projektów w pięciogwiazdkowych kurortach w USA i na całym Pacyfiku, europejskich statków wycieczkowych, a także niezliczonych najlepszych restauracji i prywatnych klientów mieszkaniowych

wszystkie z nich zostały spełnione.

Produkty MAMAGREEN Wielopokoleni profesjonalni rzemieślnicy i projektanci MAMAGREEN czerpią z pasji do naturalnego, harmonijnego życia na świeżym powietrzu, wspieranego przez najnowocześniejsze projekty CAD i najlepsze w swojej klasie materiały. Łączą się one w luksusowy, swobodny styl życia, w którym ciało i umysł odpoczywają. Komfort i wydajność są stałymi cechami MAMAGREEN.

Koncepcja produktu, zarządzanie jakością, proces produkcji i dobór materiałów mają ten sam cel: tworzenie nowoczesnych mebli ogrodowych, stworzonych z myślą o trwałości w każdym środowisku zewnętrznym - od zastosowań kontraktowych i hotelarskich po zróżnicowane nieruchomości na całym świecie .

Meble MAMAGREEN są produkowane ręcznie, przy użyciu większości materiałów pochodzących z recyklingu lub recyklingu, pozyskiwanych zarówno lokalnie, jak i z najlepszych światowych źródeł. Ponad 90% drewna tekowego jest odpowiedzialnie pozyskiwane z opuszczonych budynków, a pozostała część pochodzi z plantacji zarządzanych przez rząd.

MAMAGREEN to najlepszy wybór ze względu na styl, trwałość, obsługę i zrównoważony rozwój.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek