MALETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 120 elementów

MALETTI

Producent: Maletti

Od 1936 Maletti jest synonimem designu, innowacji, technologii, a przede wszystkim pasji.

Pasja, która doprowadziła Maletti do pozycji niekwestionowanego światowego lidera w produkcji mebli do salonów fryzjerskich, klejnotu w koronie włoskiej produkcji na całym świecie.

Pasja do projektowania

Chęć ciągłego doskonalenia narzędzi pracy stylistów włosów, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności, skłoniła Maletti do historycznego wyboru współpracy z projektantami o międzynarodowej sławie na przestrzeni lat, w tym Philippe Starck, Borek Sipek, Claudio Silvestrin, Ross Lovegrove, Christophe Pillet, Didier Gomez, Maurizio Macciocchi, Matta & Varaschin i inni.

Wybór, który zrewolucjonizował styl i wyznaczył wszystkie trendy, które odcisnęły swoje piętno w urządzaniu salonów w ciągu ostatnich 30 lat.

Pasja do Technologii

Badania i innowacje technologiczne zastosowane do wyposażenia salonów przez Maletti głęboko zmieniły narzędzia pracy w salonach fryzjerskich, czyniąc je bardziej komfortowymi dla operatorów, ale także dla klientów, często zmieniając proste usługi świadczone przez salon w prawdziwe doznania dla klientek.

Dotyczy to zastosowania wklęsłych podpórek pod szyję na umywalkach, ręcznego a następnie elektrycznego podnoszenia nóg urządzenia, wałki i urządzenia do masażu powietrznego, a ostatnio okap do chromoterapii, w połączeniu z systemem SHW „specyficzna woda do włosów”, który wytwarza specyficzną wodę do mycia włosów. Świetna innowacja również dla stanowisk pracy, w tym ekrany wkomponowane w lustra oraz wprowadzenie stołu technicznego jako nowego elementu wyposażenia.

Wszystkie innowacje, które po raz pierwszy wprowadziła firma Maletti, a które na przestrzeni lat stały się standardami dla branży.

Maletti dzisiaj

Firma numer jeden na świecie w sprzedaży krzeseł fryzjerskich i umywalek, najszersze portfolio produktów w branży, w tym kreacje jednych z największych projektantów na świecie, oddział przy rue Royale , Paryż i firma produkcyjna w San Paolo, sieć dystrybucji kapilarnej obejmująca całą planetę, 33 000 m2 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i największy na świecie salon wystawowy poświęcony projektowaniu urody. To jest Maletti dzisiaj, 75 lat później.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek