MAIULLARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MAIULLARI

Producent: Maiullari

Od ponad 50 lat Maiullari Srl projektuje, produkuje i komercjalizuje meble na wymiar z taką samą pasją, z jaką założyciel, obecny przedstawiciel prawny i jedyny administrator, Angelo Maiullari, ożywił to małe i ambitne laboratorium rzemieślnicze. To właśnie na początku lat sześćdziesiątych firma, która stała się kamieniem węgielnym projektowania kuchni w południowych Włoszech, narodziła się w Altamura, w sercu płaskowyżu Murgia, w Apulii.

Firma posiada bogatą historię rzemieślniczą, rozwój wiedzy i ciągłych badań nad jakością, dzięki czemu ewoluuje przez lata dzięki nowym koncepcjom projektowym, które łączą przestrzeń kuchenną z przestrzenią życiową. Rewolucja powierzchni i kubatury, rozwiązania projektowe, które wzajemnie się wzbogacają, eliminując granice i zamknięcia, sprawiając, że domowe siedlisko staje się przestrzenią bardziej społeczną.

Ciągła ewolucja designu, badanie nowych technologii i możliwość personalizacji, oprócz liczne wyzwania biznesowe, ale przede wszystkim nieustanne wytrwanie w tych intencjach pozwoliło na progresywny wzrost gospodarczy i przemysłowy, który dziś daje marce Maiullari wiarygodność i uznane zaufanie jej klientów i rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek