MAISON MILAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAISON MILAN

Producent: Maison Milan

Założona w 2011 roku firma pierwotnie znana jako Milan poświęciła się umieszczaniu elegancji w dłoni. Nagrodzony Grands Prix du design w 2012 roku, Milan nadal zdobywał nagrody z GranDesignEtico w 2014 roku, a w 2018 roku nagrodzony Grand Prix du design. Dążenie do ponadczasowego wzornictwa napędza nasze podstawowe wartości i zasady. Dążymy do ponownego odkrywania przedmiotów codziennego użytku, współpracując z pasjonatami projektantów z całego świata, z najwyższym szacunkiem dla designu i używając najlepszych materiałów o wyjątkowej jakości. Odważamy się być odważni, inspirować, przywoływać i zakłócać. Maison Milan wprowadza przyjemność do codziennego życia, urzekając zmysły, jeden przedmiot po drugim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek