MAGNIFLEX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAGNIFLEX

Producent: Magniflex

W latach 60-tych Giuliano Magni stworzył swoje pierwsze materace w małym warsztacie. Był to początek podróży, która później przerodziła się w rewolucję. W Prato, światowej stolicy tkanin, wyrafinowane rzemiosło połączono z najbardziej innowacyjnymi pomysłami na odpoczynek i dobre samopoczucie. Od tego czasu Magniflex pomaga ponad 35 milionom ludzi lepiej zasypiać, dzięki rozwiązaniom i modelom zaprojektowanym z myślą o potrzebach komfortu, relaksu i zdrowia. W ciągu ponad 55 lat pasja do badań i ważne inwestycje w innowacje, projektowanie i najnowocześniejsze systemy produkcyjne sprawiły, że nazwa Magniflex stała się uniwersalnym synonimem komfortu i dobrego samopoczucia.

Magniflex był urodzony w Toskanii, regionie błogosławionym przez naturę, gdzie piękno krajobrazu zawsze inspirowało sztukę i geniuszy. Jest to rodzaj bogactwa, które może tylko pozytywnie wpłynąć na kulturę korporacyjną. Bo bez cienia wątpliwości odpoczynek to też sztuka.

Prawdopodobnie trudno powstrzymać dumę, gdy masz szczęście urodzić się w krainie ucałowanej przez bujną naturę i w regionie, który zainspirował sztukę i pielęgnował niektóre z najbardziej podziwianych przejawów pomysłowości na świecie, takich jak Leonardo da Vinci. Nic więc dziwnego, że ta sama pomysłowość została zastosowana również w sztuce spania, kiedy w 1986 roku Giuliano Magni zaprojektował i opatentował system pakowania próżniowego materacy, zmniejszając ich objętość o 90%. Intuicja, która pozwoliła zrewolucjonizować system obsługi produktów, jednocześnie pomagając zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza.

Dziś firma jest obecna na całym świecie z ponad 4000 detalistami na 99 rynkach międzynarodowych i jest dostawcą ponad 500 wspaniałych hotele. Młody i zdeterminowany zarząd kontynuuje rozwój tej marki, podążając drogą wytyczoną przez Prezesa Giuliano Magniego, zarządzając systemem przedsiębiorczości o głębokich korzeniach terytorialnych i coraz bardziej zorientowanej na światową ekspansję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek