LUXY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 163 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 163 elementów

LUXY

Producent: Luxy

Zakorzeniona we włoskich tradycjach rzemieślniczych i wzornictwie, Luxy wierzy, że komfort i rzemiosło napędzają kreatywność od 1976 roku.

Każdy projekt łączy krawiecką wiedzę i technologię, innowacyjność i zrównoważony rozwój.

Firma zobowiązuje się do przestrzegania najwyższych standardów, aby zminimalizować efekty procesów: produkty są wykonane tak, aby były trwałe i zmniejszały ich wpływ na środowisko.

Luksusowy eksport do ponad 40 krajów dzięki sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów na całym świecie. Zawsze skoncentrowany na zadowoleniu klienta: bez względu na lokalizację, bez względu na etap projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek