LUXURY STONE ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

LUXURY STONE ITALIA

Producent: Luxury Stone Italia

Luxury Stone Italy to styl i elegancja, korzystając z tak niezawodnego źródła, jakim jest kamień. Nowa marka RG Service SRL narodziła się z wyraźnym celem stworzenia nowej ekskluzywnej linii wzorniczej: płytki, tapicerka, akcesoria meblowe, brodziki prysznicowe, zlew, blaty kuchenne, zlewozmywaki, akcesoria łazienkowe.

Z kamieniarstwa, historyczna podstawa naszej działalności fabryka z siedzibą w San Felice a Cancello, realizujemy wyjątkowe i cenne przedmioty, niesamowite wartości dodane do Twoich mebli.

Luxury Stone Italy pracuje tylko z najlepszymi marmurami i granitami dostępnymi na rynku, dzięki maszynom nowej generacji, które czynią je wyjątkowymi kawałkami zgodne z najnowszymi trendami projektantów.

Nowa linia spełnia wszystkie pragnienia stylu i elegancji, łącząc w sobie kreatywność i linearność, piękno kolorów i niepowtarzalność materiałów. Pogłos sztuki i ciepła, które sprawią, że każda przestrzeń będzie tak przyjazna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek