LOVE TILES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LOVE TILES

Producent: Love Tiles

Marka Love Tiles powstała w maju 2008 roku, zastępując markę Novagres. Ten ostatni projekt, związany z nową koncepcją marketingu emocjonalnego, ma na celu podążanie za polityką komunikacyjną i marketingową rozpoczętą dwa lata wcześniej. Wyzwaniem było związanie ludzi, poprzez uczucia, ze sposobem bycia i odczuwania każdej przestrzeni w ich domu, stworzonej przez elegancką, ekskluzywną i niepowtarzalną atmosferę.

Niedawna historia Novagrés - Indústria de Cerâmica, SA sięga osiemnastu lat wstecz do 1990, kiedy rozpoczęła działalność od produkcji płytek szkliwionych w bryle kamionkowej, w 1996 roku zaczęła produkować powłoki monoporosa.

W marcu 1998 firma wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, charakteryzujący się dużymi wymiarami, wygładzenie krawędzi i jakość definicji wzornictwa, ugruntowując tym samym swoją wiodącą pozycję na rynku artykułów luksusowych.

30 listopada 2005 Novagrés, SA została przejęta przez Panariagroup Industrie Ceramiche SPA. Grupa Panaria jest jednym z wiodących włoskich producentów materiałów nawierzchniowych i powłok ceramicznych.

29 grudnia 2006 Novagrés Comércio e Indústria de Cerâmica SA łączy się z Maronagrés Comércio e Indústriade Cerâmica, SA, zmieniając nazwę na Gres Panaria Portugal, SA. Obecnie Gres Panaria Portugal, SA jest właścicielem marek handlowych Love Tiles i Margres.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek