L'OTTOCENTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

L'OTTOCENTO

Producent: L'Ottocento

Założona w Cittadella w prowincji Padwa na początku lat 90-tych, L'Ottocento produkuje ręcznie robione meble kuchenne i salonowe w klasycznym i współczesnym stylu, kierując się naszą pasją do drewna i kryteriami jakościowej doskonałości.

Najlepsze techniki rzemieślnicze dawnych czasów , dziedzictwo tradycji meblarskiej Veneto, know-how w zakresie innowacji technicznych i estetycznych, aby wydobyć pełny potencjał litego drewna i ożywić autentyczne kreacje „na miarę”, połączenie wyrafinowania stylistycznego i najwyższych standardów technologii. Każda kreacja L'Ottocento jest wyjątkowa: w pełni spersonalizowane planowanie i doradztwo w połączeniu z umiejętnościami technicznymi i estetycznymi tworzą idealne rozwiązanie spełniające zarówno wymagania zgodności z najwyższymi standardami produkcji, jak i oczekiwania klienta.

Tak właśnie działa L'Ottocento rodzą się meble, ponadczasowe kreacje, protagoniści eleganckiej przyjaznej atmosfery, w której styl i efektywność podążają za filozofią firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Staranny dobór szlachetnych gatunków drewna, takich jak czereśnia, orzech i dąb, to początek procesu produkcyjnego nastawionego na jakość, by wywyższyć umiejętności mistrzów stolarskich.

Ręczne planowanie na intarsji i boazerii nadaje drewnu dekoracyjną intensywność możliwą dzięki całkowitemu zaangażowaniu fachowych rąk tworzących skrojone na miarę zaprojektuj rozwiązania z umiejętnościami i kreatywnym zacięciem. Umiejętność, smak i pasja są nieodzowną częścią każdego mebla, a najnowsze rozwiązania techniczne są wykorzystywane w celu zwiększenia funkcjonalności i wyrafinowanych wykończeń uzyskiwanych z naturalnych surowców w celu wywyższenia cennych walorów drewna, przy jednoczesnej ochronie zdrowia konsumenta .

L'Ottocento wyznaje filozofię poświęconą zrównoważonemu wzrostowi i ochronie zdrowia klientów, z największym zaangażowaniem w ochronę środowiska w całym procesie produkcyjnym. Skupienie się na środowisku zaczyna się od dostarczania surowców. Nasze drewno pochodzi z obszarów podlegających kontrolowanemu ponownemu zalesianiu, w oparciu o kryteria ekokompatybilności zgodnie z certyfikatem FSC, a do produkcji używane jest wyłącznie drewno lite, wolne od formaldehydu, aby przekształcić je w najlepsze i najzdrowsze meble. Cenne francuskie polerowanie nakładane ręcznie, naturalne farby na bazie wody i ekologiczne farby są nieodłączną częścią naszego zarządzania produkcją i polityki firmy z dbałością o ekologię dla konsumenta i środowiska, w którym żyjemy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek