L'ORIGINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

L'ORIGINE

Producent: L'Origine

L'Origine to elastyczna i dynamiczna firma założona w 1976 roku, znana i ceniona za profesjonalizm i rzetelność. Dziś firma jest ważnym partnerem w aranżacji wnętrz i interpretacji międzynarodowego smaku. Jej personel zawsze z determinacją dążył do eksperymentowania i innowacji, od wyboru materiału po techniki przetwarzania, od badania ogólnego układu do propozycji bardzo ekskluzywnych wykończeń. Z biegiem lat rosnący duch grupy i silna motywacja wewnętrzna sprawiły, że firma wyróżniała się w branży dzięki łączeniu umiejętności i konkurencyjności poprzez zwiększanie i rozwijanie całkowicie osobistej tożsamości i doświadczenia, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalnej ekspresji, typowej dla autentycznego , wyrafinowany i dobry smak we wnętrzach Made in Italy. Produkcja ma strukturę zarówno przemysłową, z technologiami obróbki drewna, jak i na poziomie rzemieślniczym, z wszechstronnym parkiem maszynowym i zastosowaniem precyzyjnych technik. Wewnątrz znajdują się wydziały stolarskie i polerskie wspierane również przez wyspecjalizowanych dostawców.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek